Kroplówki witaminowe, na zdrowie

Kroplówki witaminowe przestały być zarezerwowane jedynie dla gwiazd i celebrytów. Coraz niższe ceny witaminowych wlewów dożylnych sprawiają, że na ten luksusowy zabieg może sobie pozwolić praktycznie każdy. Istotnym udogodnieniem jest możliwość zamówienia wykonania kroplówki w zaciszu domowym.

Kroplówki witaminowe – na czym polega zabieg?


Moda na stosowanie kroplówek dożylnych trwa od niedawna, jednak ta metoda podawania witamin zyskuje sobie coraz większą popularność. Zabiegi witaminowe początkowo były propagowane głównie wśród sportowców. Dziś w ofercie klinik witaminowych każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Kroplówki witaminowe to zdrowotne koktajle podawane w formie dożylnej. Pomagają w regeneracji organizmu oraz pozbyciu się wielu dolegliwości. W koktajlach witaminowych znajdziemy witaminy A, E, B, C, D, kwas foliowy, potas, magnez, wapń, sód, biotynę. Można skorzystać z gotowej mieszanki lub otrzymać zestaw stworzony dla zaspokojenia swoich indywidualnych potrzeb.

Kroplówki witaminowe – jak wygląda zabieg?

Kroplówka Gdańsk to zabieg rutynowy, który może zostać wykonany u Ciebie w domu. To usługa coraz częściej wybierana przez pacjentów, i nic dziwnego – zapewnia minimum wygody i komfortu. Podanie preparatu w domu pozwala zniwelować stres i zaoszczędzić mnóstwo czas. Koszt wizyty domowej jest niewielki, a często wliczony w cenę usługi. Wykonywany jest przez doświadczony, wykwalifikowany personel medyczny, z zachowaniem najwyższych standardów ambulatoryjnych.

Aby podać kroplówkę pielęgniarka wykonuje wkłucie i zakłada wenflon. Do tego celu stosowane są kaniule o małej średnicy, dzięki czemu cała procedura jest bezbolesna. Po wprowadzeniu wenflonu do żyły i podłączeniu kroplówki wystarczy spokojnie leżeć i czekać na opróżnienie pojemnika. Po zakończeniu aplikacji wlewu dożylnego wenflon jest usuwany przez pielęgniarkę, a pacjent może wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Wykonanie całej procedury trwa od 60 do nawet 180 minut. Zazwyczaj jednak standardowe procedury nie zajmują więcej czasu niż półtorej godziny. Pacjent przed zamówieniem usługi otrzymuje wszelkie dotyczące go informacje – o przebiegu zabiegu, czasie jego wykonania, składzie kroplówki witaminowej i jej wpływie na funkcjonowanie organizmu, a także o wszelkich przeciwwskazaniach do wykonania usługi.

Dodaj komentarz