Imprezy masowe, co z toaletami?

Organizatorzy odpowiedzialni za należyte przygotowanie masowej imprezy muszą zadbać o wiele czynników. Wśród nich bardzo ważne miejsce okupuje higiena oraz odpowiednie warunki sanitarne – to właśnie w tym miejscu wkracza kwestia zapewnienia osobom przebywającym na terenie imprezy satysfakcjonującej liczby toalet. Organizatorzy rzadko kiedy decydują się na zbudowanie toalet stałych i dlatego do wyboru pozostaje im zamówienie toalet przenośnych. W tym tekście skupimy się na wszystkim, co związane z wynajmem tego typu urządzeń.

Toalety przenośne

Toalety przenośne to doskonałe rozwiązanie w miejscach bez stałego dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej. Idealnie sprawdzają się między innymi na placach budowy, parkingach miejskich i osiedlowych lub w miejscach organizowania imprez masowych. Decydując się na wynajem tego typu urządzeń możemy liczyć na solidną konstrukcję oraz łatwe w utrzymaniu czystości, funkcjonalne wyposażenie toalet. Ponadto, przenośne toalety wykonane są z tworzyw odpornych na działanie niskich i wysokich temperatur oraz słońca, dzięki czemu nadają się do użytkowania bez względu na porę roku i przy tym nie ulegają zniszczeniu. Toalety przenośne mogą być wyposażone w przeróżne elementy, spośród których warto wymienić chociażby umywalkę, dozownik do środka dezynfekcyjnego, podajnik do ręczników papierowych, automat do poboru opłat, system oświetleniowy, kosz na śmieci lub specjalne dostosowanie kabiny do potrzeb niepełnosprawnych osób. Każda firma oferuje odrobinę inne wyposażenie.

Wynajem

W przypadku toalet przenośnych nie trzeba decydować się od razu na ich zakup. Sporo firm oferuje bowiem możliwość ich wynajmu. Warunki tej usługi są różne, ale firmy funkcjonujące na rynku pozwalają zarówno na krótki, jak i długi okres wynajmu. Dodatkowo, w większości przypadków liczyć możemy również na transport toalet na wskazane miejsce oraz na odwiezienie ich z powrotem do siedziby firmy po zakończeniu okresu wynajmu – to dość ważna kwestia, dlatego decydując się na wynajem powinniśmy o nią odpowiednio zadbać.

Dodaj komentarz